Internetowa Agencja Modelek


  Agencja Modelek  
    » home
Rejestracja | Edytuj profil | Zgubione hasło | Zaloguj się
 
<body> <p>INTERNETOWA AGENCJA MODELEK i FOTOMODELEK ... zgłoszenie<br> Agencja Modelek wita kandydatki na modelki, fotomodelki i hostessy<br> Internetowe Agencje Modelek są stworzone dla ułatwienia zgłoszeń modelek do pracy w zawodzie.<br> Internetowa Agencja Modelek została stworzona specjalnie dla dziewcząt pragnących wejść w wielki świat mody. Agencja Modelek to pierwszy krok do wielkiej kariery. Agencja Modelek to szereg nowych kontaktów i ofert pracy. Sponsorem i twórcą Internetowej Agencji Modelek jest Agencja Fotograficzna JPN. Modelki miłujące sztukę odnajdą w niej zaspokojenie swojej artystycznej duszy. Internetowa Agencja Modelek wyłania najpiękniejsze dziewczęta i umożliwia im samorealizację w pięknym zawodzie fotomodelki. Internetowa Agencja Modelek to rozwój osobowości, satysfakcja z pracy, podróże oraz ciekawi ludzie. Kobieto, nie wahaj się, dodaj swoje zgłoszenie do internetowej bazy agencji modelek. Link do strony w której można dodać swoje zgłoszenie. Zobacz efekt naszej współpracy z Agencją Fotograficzną JPN wchodząc do serwisu internetowego JPN. Internetowa Agencja Modelek rozwiąże twoje problemy wynikające z braku właściwych kontaktów.<br> <br> <br> Agencje Modelek czekaj na twoje zgłoszenie. Jeśli chcesz zostać fotomodelką lub modelką musisz odwiedzić stronę naszej agencji modelek i zapisać się poprzez nasz stronę www. Agencja modelek pomoże ci zaistnieć w świecie bez ponoszenia kosztów. Agencja fotomodelek to dobry start to kariery. Wypełniając ankietę możesz liczyć na współprace z agencjami fotograficznymi. Czy wiesz, że wiele agencji fotograficznych czeka na twoje zgłoszenie. Twój wpis do agencji modelek to pierwszy krok do wielkiej kariery. Pierwsze miejsce w serwisie PhotoCasting zajmuje Agnieszka Orzechowska Angelina 240. </p> </body>

 
Najczęściej oglądane

niunia1985
35 lat

Zobacz TOP 10


  Polecamy

photos.jpn.pl

www.czaf.jpn.pl

Napisz w sprawie reklamy

Zobacz TOP 24
Regulamin


Nasz serwis fotocasting.jpn.pl powstał po to aby w prosty i bezpłatny sposób umożliwić młodym osobom stawiać pierwsze kroki w karierze modelki, modela. Umożliwiamy wszystkim osobom spełniającym podstawowe kryteria fizyczne i wiekowe do tego aby w przyszłości zostać modelką, modelem poprzez bezpośredni kontakt z serwisem fotocasting.jpn.pl osób wyszukujących talenty w tej branży. Użyczając naszego serwisu można poprzez zalogowanie się w ciągu zaledwie kilku minut zaprezentować się całemu światu. Z powodu błyskawicznego zdobywania popularności naszego serwisu fotocasting.jpn.pl która nawet nas zaskakuje prosimy o umieszczanie zdjęć o przyzwoitej jakości. Te zdjęcia codziennie oglądają osoby ze wszystkich kontynuantów a głównie z USA. Publikując dobre zdjęcia każdy podnosi swój prestiż i prestiż serwisu, a to ma dla nas wszystkich duże znaczenie.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu fotocasting.jpn.pl wyłącznie za wiedzą i zgodą swoich prawnych opiekunów. Bez takiej zgody korzystanie z serwisu jest zabronione.
W przypadku osób niepełnoletnich ich opiekunowie zobowiązani są nadzorować wszelkie kontakty z osobami trzecimi, które uzyskały z nimi kontakt poprzez serwis fotocasting.jpn.pl Nasz serwis nie bierze odpowiedzialności za takie kontakty.

Osoby niepełnoletnie nie mają prawa do podpisywania w swoim imieniu wiążących umów z żadnymi agencjami fotograficznymi, agencjami reklamy, agencjami mody, fotografami, innymi firmami, ani osobami fizycznymi. Wszystkie umowy aby były ważne muszą podpisywać prawni opiekunowie osób niepełnoletnich.

Osoby niepełnoletnie podczas wypełniania formularza w trakcie dodawania swojego profilu lub zmian w profilu mogą zaznaczyć tylko trzy pierwsze kategorie z preferowanego zakresu pracy czyli: Moda i bielizna, Nagość zakryta, Akt artystyczny. Jeśli osoba niepełnoletnia zaznaczy którąkolwiek z pozostałych kategorii jej profil nie zostanie zaakceptowany przez administratora i nie będzie dostępny w serwisie.

Żadna osoba a zwłaszcza osoba niepełnoletnia nie może umieszczać w profilu zdjęć o charakterze erotycznym ani pornograficznym. Jeśli złamie tą zasadę serwis nie umieści takich zdjęć a jej profil może zostać usunięty z serwisu.

Każda osoba a zwłaszcza osoba niepełnoletnia dodająca lub modyfikująca swój profil do serwisu fotocasting.jpn.pl ma obowiązek podania prawdziwej daty urodzenia. W przypadku stwierdzenia przez serwis poświadczenia nieprawdy w tym przypadku profil zostanie usunięty.

Teksty wulgarne nie będą publikowane. Teksty czy fotografie naruszające prawo lub czyjeś dobre imię będą usuwane wraz z profilami, na których będą występowały.
Po zalogowaniu się modelki, modela w serwisie fotocasting.jpn.pl wszystkie wpisane przez logującą się osobę dane będą dostępne dla wszystkich osób wchodzących do serwisu fotocasting.jpn.pl

Wszystkie osoby logując się i podając kontakt, e-mail, numer telefonu, lub jakikolwiek inny rodzaj kontaktu muszą mieć świadomość, że każdy użytkownik serwisu fotocasting.jpn.pl ma możliwość odczytania tych danych. Należy zachować ostrożność przy kontaktach z osobami nieznajomymi. Serwis fotocasting.jpn.pl nie ponosi odpowiedzialności za żadne skutki kontaktów pomiędzy użytkownikami serwisu.

Serwis fotocasting.jpn.pl nie odpowiada za propozycje i oferty składane modelkom, modelom przez firmy i osoby prywatne, nie bierze odpowiedzialności za jakość i treść kontaktów. Osoby zamieszczające w naszym serwisie adresy e-mail, numery telefonów lub inne rodzaje kontaktów robią to na własną odpowiedzialność.

Wszystkie przypadki podejrzanych kontaktów, wszystkie niestosowne e-maile, oraz stwierdzenie niewłaściwych intencji firm i osób proponujących zdjęcia, filmy czy pracę prosimy natychmiast zgłaszać do serwisu fotocasting.jpn.pl Jeśli stwierdzimy naruszenie prawa lub dobrych obyczajów, albo dostaniemy sygnały o nierzetelności oferentów zgłosimy każdą taką sprawę odpowiednim organom ścigania.

W przyszłości zrobimy bazę danych o sprawdzonych firmach i osobach oferujących pracę dla modelek i modeli.

W serwisie zabronione jest podawanie w profilu innych niż własne adresy e-mail, numery telefonów czy inne umożliwiające kontakt numery, niki, itp. W przypadku złamania tej zasady administrator usunie profil.

Osoba zamieszczająca zdjęcia w serwisie fotocasting.jpn.pl oświadcza, że jest na nich ukazana jej podobizna, nie jest to fotografia żadnej innej osoby oraz stwierdza, iż posiada prawa do publikacji zamieszczanych przez siebie fotografii, oświadcza też, że nikt nie będzie wnosił roszczeń do tych zdjęć.

Każdy kto stwierdzi w serwisie fotocasting.jpn.pl zdjęcie które z uzasadnionych przyczyn nie powinno być opublikowane powinien to natychmiast zgłosić administratorowi serwisu.
Na zdjęciach wysyłanych do serwisu nie może być umieszczony żaden napis, reklama, adres www, adres e-mail, itp. Na zdjęciu dołączonym do profilu można umieścić jedynie dane autora zdjęcia-fotografa czyli: imię i nazwisko lub tylko nazwisko lub tylko inicjały. Napis nie może zawierać żadnych innych znaków graficznych i nie może zbytnio przesłaniać fotografii.

Osoba dodając lub modyfikując zgłoszenie potwierdza zapoznanie się z regulaminem serwisu fotocasting.jpn.pl i zobowiązuje się spełniać warunki tego regulaminu.
Każdy kto stwierdzi naruszenie tego regulaminu powinien się natychmiast skontaktować z serwisem fotocasting.jpn.pl

Serwis fotocasting.jpn.pl zastrzega sobie prawo nie opublikowania lub usunięcia profilu, nie opublikowania wybranych zdjęć, modyfikacji nadesłanych zdjęć oraz zmianę ich kolejności w profilu bez podania przyczyny.

Logując się osoba pełnoletnia oświadcza że ma ukończone 18 lat, zapoznała się z regulaminem serwisu fotocasting.jpn.pl i w pełni go akceptuje.

Logowanie osoby niepełnoletniej - Loguję w serwisie fotocasting.jpn.pl osobę nieletnią i oświadczam że jestem pełnoletnim prawnym opiekunem tej osoby, zapoznałem się z powyższym regulaminem i w pełni go akceptuję.

Podczas korzystania z serwisu obowiązują wszystkie przepisy prawa polskiego obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Korzystając z serwisu fotocasting.jpn.pl nie wolno naruszać niczyich praw ani dobrych obyczajów. Za naruszenia prawa odpowiada osoba naruszająca prawo a nie serwis fotocasting.jpn.pl

KAŻDY LOGUJĄCY SIĘ W SERWISIE fotocasting.jpn.pl BEZWZGLĘDNIE AKCEPTUJE POWYŻSZY REGULAMIN.

OSOBY PONIŻEJ CZTERNASTEGO ROKU ŻYCIA MUSZĄ PRZESŁAĆ PISEMNĄ ZGODĘ RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA ZAMIESZCZENIE SWOICH DANYCH W SERWISIE
Do zgody powinny być dołączone kserokopie dokumentów potwierdzających tożsamość.

Każda osoba po zalogowaniu otrzyma e-mailem zwrotnym od serwisu fotocasting.jpn.pl potwierdzenie wraz z jej nikiem na adres który podała w formularzu.
Następnie zgłoszony profil czeka na akceptację administratora serwisu fotocasting.jpn.pl
Po zatwierdzeniu przez administratora serwisu fotocasting.jpn.pl profil będzie dostępny w serwisie a osoba zalogowana otrzyma drugiego e-maola z hasłem do swojego profilu. Hasło to można zmienić po edycji i zalogowaniu się do własnego profilu.
Życzymy wszystkim samych sukcesów w karierze jaką sobie wymarzyli, do przyjemnego i owocnego korzystania z naszego serwisu.

powrót do strony dodaj zgłoszenie


Agencja Fotograficzna
<body> <p> Jak zostać modelką - pierwszy krok dodanie swojego wpisu do serwisu PhotoCasting.<br> Modelki, fotomodelki, hostessy pokazują swoje zdjęcia w serwisie. Serwis internetowy<br> jest dostępny pod adresami: <a href="http://www.photocasting.eu">www.photocasting.eu</a>, <a href="http://www.fotocasting.jpn.pl">www.fotocasting.jpn.pl</a>.oraz <a href="http://www.agencja.jpn.pl">www.agencja.jpn.pl</a>&nbsp;<br> Nasze agencje modelek są gotowe do przyjmowania dziewcząt do agencji.<br> Zgłoszenia on-line dziewcząt są dostępne na stronie <a href="http://www.photocasting.eu">www.photocasting.eu</a>.<br> Zgłoszenie modelki należy wypełnić zgodnie z zaleceniami i wysłać do agencji modelek.<br> Casting to pierwszy krok do kariery modelki, fotomodelki czy aktorki.<br> Agencja modelek czeka na ciebie. Nasze agencje modelek są źródłem informacji dla poszukujących<br> nowych twarzy. Zostań modelką dodając swoje dane oraz fotografie w naszych agencjach modelek<br> na stronach on-line. Internetowe agencje modelek czekają na twoje zgłoszenia.<br> Agencja modelek zawiera zgłoszenia modelek dostępne w serwisach internetowych.<br> Agencja modelek czeka na twój wpis na stronie on-line. Agencja Modelek jest pełna pięknych<br> twarzy. Dane kontaktowe modelek są dostępne po zalogowaniu do systemu Agencji Modelek.<br> Internetowa Agencja Modelek to kolekcja pięknych twarzy do których możesz dołączyć.<br> </p> </body>